Ana Ivanović u video-igri daje privatne časove tenisa

Najbolje rangirana srpska teniserka Ana Ivanović dobiće i svoju animiranu verziju za potrebe nove video igrice “miCoach” za Xbox 360 zajedno sa ostalim zaštitnim licima marke “Adidas” poput Žozea Murinja, Kake, Manuela Nojera, te britanske atletičarke Džesike Enis i slavnog Dvajta Hauarda.

452493 3 560x336 Ana Ivanović u video igri daje privatne časove tenisa

 

ANIMIRANO – Iako ovo neće biti prvi put da će Ivanovićeva biti u nekoj video-igrici, ovoga puta se radi o sasvim drugačijem obliku zabave, jer je “miCoach” interaktivni oblik sticanja fizičke kondicije. Ova igrica ima više fitnes karakteristika u odnosu na ostale slične varijante, a igrači mogu da biraju vrstu treninga na osnovu svog omiljenog sporta.

Ovo zapravo znači da ako ste ljubitelj tenisa možete dobiti privatni čas s Anom Ivanović u udobnosti svoga doma, a igrica nudi čak 400 različitih vežbi. Na internetu se već pojavio i najavni trejler za ovu igricu, koji prikazuje samo delić onoga što očekuje vežbače tokom treninga sa profesionalnim sportistima. Nova verzija “miCoach” dostupna je na inostranom tržištu već od danas.
Istovremeno, Ana je snimila i propratni video uz igru.

452522 4 Ana Ivanović u video igri daje privatne časove tenisa

 

 

U međuvremenu se pojavila i lista najatraktivnijih sportistkinja na ovogodišnjim Olimpijskim igrama u Londonu, koju je sastavio poznati sportski sajt “Bleacher Report”, na kojoj se nalazi i srpska teniserka. Ana je uveliko sprelila kofere za London, gde se nada da će uspeti da se umeša u borbu za jednu od tri medalje.

 

Izvor: 24sata.rs

Ostavite komenar

Učitava se...
Pretraži...
Pratite nas
Poznati na face-u
Najnoviji postovi